1550nm 20mW SM Fiber Birləşdirilmiş Lazer Diodu
  • 1550nm 20mW SM Fiber Birləşdirilmiş Lazer Diodu1550nm 20mW SM Fiber Birləşdirilmiş Lazer Diodu
  • 1550nm 20mW SM Fiber Birləşdirilmiş Lazer Diodu1550nm 20mW SM Fiber Birləşdirilmiş Lazer Diodu
  • 1550nm 20mW SM Fiber Birləşdirilmiş Lazer Diodu1550nm 20mW SM Fiber Birləşdirilmiş Lazer Diodu
  • 1550nm 20mW SM Fiber Birləşdirilmiş Lazer Diodu1550nm 20mW SM Fiber Birləşdirilmiş Lazer Diodu

1550nm 20mW SM Fiber Birləşdirilmiş Lazer Diodu

1550nm 20mW SM Fiber Coupled Lazer Diode əsasən yüksək tutumlu uzun məsafəli optik rabitə üçün optik siqnal kimi istifadə olunur, eləcə də lif algılama, 3D algılama, qaz sensoru və tənəffüs kimi xəstəliklərin diaqnozu kimi geniş spektrli yeni tətbiqlər və damar monitorinqi. Qaz sensoru sahəsində zavod boruları ətrafında metan qazı sızmalarını aşkar edən qaz sensorları üçün işıq mənbəyi kimi istifadə olunur.

Sorğu göndər

Məhsul Təsviri

1. 1550nm 20mW SM Fiber Qoşulmuş Lazer Diodunun xülasəsi

1550nm 20mW SM Fiber Coupled Lazer Diode əsasən yüksək tutumlu uzun məsafəli optik rabitə üçün optik siqnal kimi istifadə olunur, eləcə də lif algılama, 3D algılama, qaz sensoru və tənəffüs kimi xəstəliklərin diaqnozu kimi geniş spektrli yeni tətbiqlər və damar monitorinqi. Qaz sensoru sahəsində zavod boruları ətrafında metan qazı sızmalarını aşkar edən qaz sensorları üçün işıq mənbəyi kimi istifadə olunur.

2. 1550nm 20mW SM Fiber Qoşulmuş Lazer Diodunun tətbiqi

1550nm 20mW SM Fiber Coupled Lazer Diode əsasən yüksək tutumlu uzun məsafəli optik rabitə üçün optik siqnal kimi istifadə olunur, eləcə də lif algılama, 3D algılama, qaz sensoru və tənəffüs kimi xəstəliklərin diaqnozu kimi geniş spektrli yeni tətbiqlər və damar monitorinqi. Qaz sensoru sahəsində zavod boruları ətrafında metan qazı sızmalarını aşkar edən qaz sensorları üçün işıq mənbəyi kimi istifadə olunur.

3. 1550nm 20mW SM Fiber Qoşulmuş Lazer Diodunun xüsusiyyətləri

Mərkəzi dalğa uzunluğu 1550nm;

Çıxış gücü 20 mW;

14 pinli kəpənək paketi;

Optik izolyator, monitor fotodiod və soyuducu daxildir;

FC/APC və ya FC/PC fiber birləşdiricisi.

4. 1550nm 20mW SM Fiber Qoşulmuş Lazer Diodunun Tətbiqi

CATV sistemi;

CWDM/DWDM optik rabitə;

LAN, WAN və metro şəbəkələri;

CW 1550nm lazer mənbəyi.

5. 1550nm 20mW SM Fiber Qoşulmuş Lazer Diodunun Elektro-Optik Xüsusiyyətləri(T=25℃)

Parametr Simvol Vəziyyət Min. Tip. Maks. Vahid
Mərkəzi Dalğa Uzunluğu İ c TL=15~35℃ CW 1548 1550 1552 nm
Optik Çıxış Gücü PO - 20 - - mVt
Eşik cərəyanı İTH - - 10 35 mA
Yamacın Səmərəliliyi ƞ CW çıxış gücü 10 mW 0.05 0.11 0.2 mVt/mA
Əməliyyat cərəyanı Iop PO= 20 mW(CW) - 200 300 mA
Spektral xəttin eni LW FWHM - 2 - MHz
Lazer İrəli Gərginlik VF CW çıxış gücü 20 mW - - 3.0 V
Qaranlıq cərəyanın monitorinqi ID - - - 0.1 μA
Bant genişliyi (@-3dB) BW - - 2.5 - GHz
Yan rejimdə bastırma nisbəti SMSR CW 35 40 - dB
TEC temperaturu təyin etdi Ts - 15 - 35
Giriş empedansı ZİN - 22 25 28 Ω
Termistor cərəyanı ITC - 10 - 100 μA
Termistor müqaviməti RTH TL = 25â„ 9.5 10 10.5 KΩ
TEC Cari ITEC TL = 25℃, TC = 70℃ - - 1.5 A
TEC gərginliyi VTEC TL = 25℃, TC = 70℃ - - 3.5 V
TEC tutumu ΔT TC = 70℃ - - 50
Termistorun temperaturu - - - - 100
Dalğa Boyu Drift (EOL) △λ Üzərində sınaqdan keçirilib
25 illik ömür
- - ±0,1 nm
Dalğa uzunluğu Temperatur əmsalı Δλ/ΔT TEC temperaturu
15-dən 35-ə qədər
- 0.09 - nm/℃
Dalğa uzunluğu Cərəyan əmsalı Δλ/ΔΙ - - 0.01 - nm/mA

6. 1550nm 20mW SM Fiber Qoşulmuş Lazer Diodunun paket təsviri və PIN-OUT Tərifi (vahid:mm)

  • Tip 1

  • Tip 2

7. 1550nm 20mW SM Fiber Qoşulmuş Lazer Diodunun Təslim, Göndərilməsi və Xidməti

Bütün məhsullar göndərilməzdən əvvəl sınaqdan keçirilmişdir;

Bütün məhsullara 1-3 il zəmanət verilir.(Keyfiyyətə zəmanət müddətindən sonra müvafiq texniki xidmət haqqı tutulmağa başladı.)

Biz işinizi yüksək qiymətləndiririk və ani 7 günlük qaytarma siyasəti təklif edirik. (əşyaların qəbulundan 7 gün sonra);

Əgər mağazamızdan aldığınız məhsullar mükəmməl keyfiyyətə malik deyilsə, yəni onlar istehsalçının spesifikasiyasına uyğun elektron qaydada işləmirsə, sadəcə olaraq dəyişdirilməsi və ya pulunun geri qaytarılması üçün bizə qaytarın;

Əşyalar qüsurlu olarsa, çatdırıldıqdan sonra 3 gün ərzində bizə məlumat verin;

Hər hansı əşyalar geri qaytarılma və ya dəyişdirilməyə uyğun gəlmək üçün orijinal vəziyyətində qaytarılmalıdır;

Alıcı çəkdiyi bütün göndərmə xərclərinə cavabdehdir.

8. Tez-tez verilən suallar

S: hansı dalğa uzunluğunu istərdiniz?

A: 1270nm-dən 1650nm-ə qədər böyük dalğa uzunluqlarımız var.

S: Çıxış gücünə tələb nədir?

A: 10mW və 20mW seçimlərimiz var, biz də tələblərinizə uyğun olaraq fərdiləşdirə bilərik.

S: Hansı lif növünü istərdiniz?

A: SM lifi və ya PM lifi.

Seksual Tags: 1550nm 20mW SM Fiber Coupled Lazer Diode, İstehsalçılar, Təchizatçılar, Topdansatış, Zavod, Xüsusi, Toplu, Çin, Çin istehsalı, Ucuz, Aşağı Qiymət, Keyfiyyət

İlgili kateqoriya

Sorğu göndər

Xahiş edirik sorğunuzu aşağıdakı formada verməkdən çəkinməyin. 24 saat ərzində sizə cavab verəcəyik.